جشن تولد موسسه

 همیشه اتفاقات خوش مدت زمان زیادی در ذهن و قلب ما ماندگارند و چه بسا برای همیشه .دلم میخواست به محض ورودم به سالن یک اتفاق، آن روز را برایم پر از طراوت و تازگی کند ...... و آن چیزی نبود جز صدای یک دست و زیبای کودکان عزیزم که میگفتند :  جشن دو سالگی موسسه مبارک.

در تاریخ 91/11/4 روز چهارشنبه در موسسه خلاقیت کودک و نوجوان شهرستان ماهشهر- شهرک بعثت مراسمی برای گرامیداشت ماه بهمن و دومین سالگرد تاسیس موسسه خلاقیت و با هدف ایجاد ساعاتی شاد و مفرح برای کودکان موسسه برگزار شد .

مدیریت موسسه با یک ارتباط شاد و صمیمی، کودکان را به شور و هیجان فراخواند و با کف زدن های هماهنگ شروع به شعر خواندن کردند و با قصه گوی موسسه همراه شدند و مشغول بازی با عروسکهای موسسه، کیک نوش جان کردند و عکس گرفتند و کادوهایی متناسب با سنشان گرفتند که مبارکشان،چقدر لبخندهای از رضایت مادران برای شادی کودکشان مرا خرسند میکرد .  

در کنار تلاش و ساختن برنامه هایی هدفمند برای پایه گذاری و تقویت ذهنی و هوشی کودکان منطقه نباید از فراهم کردن لحظاتی پر از شور و هیجان و مجالی برای بازی و فعالیت های کودکان در فضایی راحت و امن قافل شد.

متاسفانه زندگی در شهرکهایی که خانواده ها عمدتا به علت موقعیت کاری و گاهی به اجبار در آن ساکن هستند ،فقدان روحیه و شخصیتهای سرزنده را به و ضوح میتوان احساس کرد . بهانه ای برای تفریح و شاد زیستن کودکان آرزویی است برای پدر و مادران این منطقه که مایلند از طریق شرکتهای منطقه ، موسسات هر از چند گاهی اجرا شود.

بدون شک تفکر مدیریت موسسه در کنار پرورش استعداد و خلاقیت ، تلاش برای آموختن مهارتهای زندگی و قوانین اجتماعی و بهره مندی از بهداشت روانی در کنار گذراندن زمانی برای بروز هیجانات فیزیکی با نشاط کودکانه می باشد . چرا که ما با تربیت انسانهایی سالم و شاد فردایی شکوهمند و سرافراز خواهیم داشت .

قابل توجه مخاطبین محترم وبلاگ : تاریخ اصلی افتتاح موسسه آذر ماه می باشد که به مناسبت بزرگداشت ماه بهمن هر دو مراسم در یک تاریخ برگزار شد 

/ 0 نظر / 13 بازدید